palyaço - palyaço kiralama - palyaço hizmetleri - istanbul palyaço kiralama - e playço hizmeti balon süsleme - doğum günü parti hizmetleri - palyaço organizasyonu - doğum günü palyanço kiralama - pinyata ve pinyata organizasyonu - PARTİ ORGANİZASYONU - Palyaço Kiralama, Palyaço Hizmeti, - İstanbul Palyaço Kiralama Merkezi

PARTİ ORGANİZASYONU

 

       Firmamız genç ,dinamik,profesyonel ve geniş kadrosu ile doğum günü organizasyon hizmetleri konusunda hizmetinizdedir.

       İster evinizde,ister oturduğunuz sitenin cafesinde yada tesisinde,ister dışarıda bir cafe yada restorantta hayal ettiğiniz doğum günü organizasyonu planlanır ve  en güzel şekilde sonlandırılır.

       Doğum günü organizasyonlarında değerli çocuklarımızın doyasıya eğlenebilmesi için ‘’ ANİMATÖR ‘’ kavramı önemlidir.

       Seçeceğiniz animatörün çocuk psikolojisinden anlaması,tiyatro eğitimi alması,çocuklarınızla ve sizlerle iyi diyalog kurabilmesi,animasyon alanında eğitimini tamamlamış olması günün iyi geçmesi açısından çok önemli etkenlerdir.

      Çocuklarınız bizim için değerlidir bu yüzden tiyatro,çocuk psikolojisi ve animasyon eğitimi almış animatörlerimiz ile kızınızın yada oğlunuzun partisini sanki bizim çocuğumuzmuş gibi özenle planlamaktayız. Aynı zamanda doğum günü veya özel parti alanını yine ekibimiz ile birlikte ,süsleyip , sizlere vakit kazandırabiliriz.

      Bırakın çocukları eğitimli palyaçolarımız eğlendirsin siz misafirlerinizle ilgilenin. Çocuklarınızın doğum günlerinde gerçek bir parti havasında doyasıya eğlenceyi GARANTİ ediyoruz.

 

 

                 ANİMATÖR NE GİBİ HİZMETLER VERİR

     Program süresince minik arkadaşların eğlenceleri oyunları ve yarışmalarında onlara parti havasını yaşatacak olan animatör ( palyaço , pamuk prenses , uyuyan güzel, peri , batman, örümcek adam , korsan ,tavşan,dalmaçyalı köpek,fil,winnie the pooh, mickey mouse,mini mouse, animatör abi & abla) çeşitli yarışmalarla sosis balon yüz boyama aktivitesi ile çocukları mutlu kılmaktadır.

      Program saatinden 15-20 dk önce gelip mekanı geziyor oyun oynanacak alanı gözlemliyor , ses düzeneğini kontrol ediyor.Sonrasında kostüm ve makyaj hazırlıklarını bitirerek programa başlıyor.Çocuklarla esprili tanışma faslından sonra firmamızın özel oluşturduğu müzik Cd’si ile birlikte mini clup dansları , balon dansı ,heykel dansı yaptırılarak çocuklar programa hazırlanıyor.(Bu Cd program bitiminde size hediye ediliyor.)Sonrasında çocukları costurmak ve eğlendirmek amacıyla bireysel ve grupsal oyunlar oynatılıp,yarışmalar düzenleniyor.Cd içerisindeki happy birthday şarkıları ile pasta büyük bir coşkuyla kesiliyor.Pasta ve ikramlardan sonra antiallerjik yüz boyama setleri ile yüz boyama aktivitesi yapılıyor.Sosis balon dağıtımı ile  program son buluyor.

    Ayrıca çocuk şarkıları ve doğum günü partisi parçalarının bulunduğu Cd yi beraberinde getirmekte, eğlence bitiminde bu Cd den bir adet size hediye etmekteyiz…

                                  !!!! Bu alanda özellikle iddialıyız !!!

 

                                             DOĞUM GÜNÜ

              ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZ

                                   

  

                                           ANİMATÖR HİZMETİ

     Tiyatro eğitimi almış sertifikaları bulunan çocukların doğum günlerinde ve özel günlerinde çeşitli grup ve bireysel oyunlar oynatarak sosis balon dağıtımı yüz boyama aktivitesini eğlenceli bir şekilde yaparak çocukların doğum günlerinde ki eğlencelerinde başrol oynar.

Kostüm Karakterler : Palyaço , Pamuk prenses ,  Sindirella , Uyuyan güzel , Örümcek adam , Batman , Tavşan , Fil , Dalmaçyalı vb.

 

 

     

 

   

                       KUM BOYAMA-YÜZ BOYAMA-SOSİS BALON

     Kum boyama ; yüzeyindeki kağıt tabakası sıyrılıp çıkarıldığında yapışkanlı olan karton üzerindeki önceden hazırlanmış birtakım yazı, harf içerebilen resimleri renkli kumlar dökerek boyamaktır. Bu buluş çocukların renkleri öğrenmesini, özel olarak önceden hazırlanmış resimleri boyarken bir sonraki adımı düşünerek zihinsel becerilerinin artmasını, harfleri ve sayıları tanımasını sağlar. Yapan kişinin hayal gücüne dayanarak karton üzerinde zaten kazınmış olarak varolan birtakım resimleri, sayıları veya harfleri sırayla renklendirmesine olanak verir. Çocuğun karton üzerindeki resim veya yazıları keyfi sırasıyla ve istediği gibi boyaması onun plan yapma kabiliyetine yardımcı olmakta, sanatsal faaliyetlere yatkınlık sağlamakta, gelecekteki seçimlerinde sağlıklı kararlar almasına imkan vermektedir. Belli yaşın altındaki çocuklarda anne babanın boyamasına yardımcı olmasıyla beraber geçirilen zamanda çocuğun ailesel iletişimine de faydalıdır. Yapılan boyamayla ortaya çıkan resim özel jelatin poşetiyle kaplanarak evde veya odasında istediği gibi asılabilme imkanı sağlar. Ayrıca reklam sektöründe üzerine resimli harfler veya sayılar yazılarak promosyon veya etkinlik ürünü olarak da kullanılabilir.

   Kum boyama aktivitesi için gerekli tüm ekipmanı firmamızdan edinebilir,doğum günü organizasyonlarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Aynı zamanda doğum günü organizasyonunuza katılan diğer çocuklara da günün anısını yaşatmak amacı ile ediye edebilirsiniz.

 

 

 

    Yüz boyama aktivitemiz ile minik ziyaretçilerimizi birbirinden güzel, birbirinden eğlenceli karakterlere dönüştürüyoruz. Sadece yüz veya vücut boyama için hazırlanmış özel boyalar ile yapılan bu eğlenceli aktiviteye tüm minik ziyaretçilerimizi bekliyoruz Çocuklar, alerji yapmayan özel boyalar ile yüzlerine birbirinden değişik deniz canlısının resmini çizdirebilir,hayallerindeki masal kahramanı olabilirler.

 

  

 

   Sosis balon diye adlandırılan uzunluğu 1 metre cıvarında olan rengarenk balonlar ile kedi, köpek, kılıç, kalp, kuş, araba, uçak, kelebek, şapka, çiçek gibi figürler animatörlerimiz tarafından oluşturulup minik arkadaşlarımıza hediye edilir.

    Balon katlama sanatının,bir çok alanda uygulandığını görebiliriz. İnce uzun balonlara marifetli ellerin çeşitli şekiller vermesiyle oluşan balon türüdür. Genellikle palyaçolarımız bunları doğum günlerinde yada alış veriş merkezlerinde çeşitli aktiviteler eşliğinde minik arkadaşlarımıza hediye ederler. Sosis balonlardan kedi, köpek, kılıç, kalp, kuş, araba, uçak, kelebek, şapka, çiçek gibi şekiller en yaygın olan türlerdir.Doğum günü partisine katılan çocuklara hediye edebileceğiniz sosis balonlar animatörlerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

         

 

T-Shirt Boyama:Çocuklarımızın sayılarına ve bedenlerine uygun olarak daha önceden hazır hale getirilen beyaz t-shirtler animatörlerimiz tarafından party mekanına getirilir.  Orjinal t-shirt boyama kalemleri ile çocuklarımız kendi isteklerine göre şekiller, resimler çizer veya yazılar yazarlar. Party'nin ölümsüz hatırası olarak saklanılabilecek bu t-shirt boyama aktivitesi gerçekten keyifli dakikalara neden oluyor .

 

    

 

 

                        SİHİRBAZ & İLLİZYONİST HİZMETİ

      İllüzyonistimiz  canlı,cansız tüm objeleri kullanarak kendine özgü, birbirinden ilginç numaralar, espriler ve hoş nüktelerle süslediği illüzyon showuyla bulunduğu yerdeki eğlenceye renk katar. 40 Dakikalık unutulmayacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir.

            

 

 

                             JONGLÖR & JONGLİNG HİZMETİ

       Jongling ; Top,labut, halka vb. materyallerin  havada çeşitli fügürler yapılarak el ile çevirilmesine denmektedir.

Bu sanatı icra eden kişilere de jonglör denmektedir.

 

        

 

 

                       KARİKATÜR VE KARİKATÜRİST HİZMETİ

      Aktivitelerde davetlilerin karükatürlerini ücretsiz olarak çizip hediye ederler. Sevdiklerinize farklı bir şekilde süpriz yapmak isterseniz, onların karikatürlerini çizdirmeyi öneriyoruz .

 

 

 

                              KARAGÖZ-HACİVAT GÖSTERİSİ

     Tiyatro oyuncusu Karagöz-Hacivatlarımız gölge oyununu şimdide sahnelere taşıyor..Ramazan ayları showlarında sıkca gördüğümüz bu gösteri günümüzde doğum günü organizasyonlarında da yerini almıştır.

     

 

 

                          ATEŞBAZ & ATEŞ YUTAN ADAM & ATEŞ DANSI

    Ateşbazımız; Alev yutan, ateşle farklı figürler sergileyerek dans eden , ateş çemberler oluşturan, farklı jonglor aletleri ile ateşleri dans ettiren, izleycilerin yüreklerini hoplatan muhteşem bir showman dır.

       

 

 

                                                KUKLA SHOW

    Büyük küçük herkesin beğenisi kazanmış olan bu  sahne performansı eğitici konularla ders veren yada komedi tarzı skeçlerle gülmekten kendinizi alamayacağınız  özel üretilen kuklalar eşliğinde yapılan kukla tiyatro gösterisidir. Sahne ve özel gün davetler için 30 dakikalık bir gösteridir.

     

 

 

                                            ÇOCUK TİYATROSU

    Çocuk Oyunu; Çocuklar için düşünülmüş, eğlendirirken eğitmeyi hedefleyen oyundur. Tiyatro çocuk için oyun demektir..Animasyon aktivitelerinde en az 2 kişilik oyunculardan oluşan 30-40 dakikalık çocuklara yönelik eğitici ve öğretici bir çalışmadır.

 

 

 

                                        MİM-PANDOMİM SANATI

     Sanat ve tiyatro eğitmeni olan pandomim sanatçımız (hocamız) bir çok ünlü tiyatro ve beden dili uzmanlarından eğitim almış olup olayları vucut hareketleriyle iletme sanatı olan pandomimi şaşkınlık, heyecan  ve tutkuyla izleyeceğiniz bir şhowa dönüştürüyor.  

    Büyük küçük demeden tüm izleyicilerin şaşkın, merak ve heyecanlı bakışları ile izlediği pandomimciler , beden lisanı , tiyatro eğitimi, dans eğitimi, gibi bir çok alanda kendilerini geliştirmiş olup ustad birer tiyatrocudurlar. 

 

   

 

 

                                        SÜSLEME HİZMETLERİ

   Parti,eğlence ve yaş günlerinde evin,cafenin,odanın,evinizin bulunduğu sosyal tesisin kısacası doğum gününün kutlanacağı alanın parti havasına bürünmesi için baskılı balonlar, happy brithday yazısı , doğum günü süsleri ,uçan balon, , papatya balon,tül ve kağıt süslemelerle yapılan isteğe göre,yaş grubuna göre seçilen çizgi karakter teması baz alınarak görsellik ön planda tutularak , siz değerli müşterilerimizin bu heyecanlı gününde daha az yorulması ve süslemeye ayıracağınız zamanı davetlilerinize ayırmanızı sağlayan bir çalışmadır.

Paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

   

    

   

 

 

 

                                              PİNYATA HİZMETİ

     Doğum günlerinde çocukların en çok sevdiği oyun şeklidir. Farklı çizgi film karekterlerinden oluşan pinyata sünger bop, pinyata  mini mause , pinyata mickey mouse,  pinyata tavşan , pinyata çiçek , pinyata yıldız  , pinyata spadirman , pinyata batman ve isteğe göre pinyata hazılanır ve içi ; şeker ,çikolata,lolipop,jelibon gibi şekerlemeler ile doldurulur.Şekerleme seçiminde günümüzün en seçkin markaları kullanılır.

 

 

 

                     SES SİSTEMİ  ve DJ-KARAOKE HİZMETLERİ

      Bir doğum günü organizasyonununda partinin daha renkli olabilmesi için müzik son derece önemlidir.Organizasyonunuzda kullanabileceğiniz müzik tesisatlarını (kolon,mikrofon,amfi vb.) günlük olarak firmamızdan kiralayabilirsiniz.

     Ayrıca müzik organizasyonunun daha profesyonel olarak yapılmasını arz ederseniz firmamızın anlaşmalı DJleri ile çalışabilirsiniz.Djlerimiz kendi müzik arşivleri ile birlikte gelip siz değerli müşterilerimiz ve minik çocuklarımızın daha renkli bir şekilde eğlenmesini alanında hizmet vermektedir.

     Özellikle çıkış noktası uzakdoğuda çok popüler olan karaoke, sözleri çıkarılmış şarkıların melodileri üzerine önümüzdeki ekrandan ya da kağıttan sözlerini takip ederek mikrofonla söyleme şekline verilen isimdir.

    Karaokede sesinizin iyi yada kötü olması önemli değildir. Alternatif bir eğlence aracı olan karaokede önemli olan stres atmak ve rahatlamaktır.Büyük küçük herkes için ideal bir eğlenme aracı olan karaoke sistemlerini firmamız aracılığı ile kiralayabilirsiniz.
 

 

                                     ANİMASYON YİYECEKLER

    Nostalji yiyecekler , karnaval yiyecekler ,İstanbul Satıcıları,animasyonlu yiyecekler olarak da adlandırılan eskiden günümüze gelen bu hizmetler doğum günü parti alanlarınında göz bebeği olmuştur.Sıcak,soğuk,ılık, olarak servis edilebilen animasyon yiyecekler günlük olarak imal edilip,titizlikle sizlere sunulur.

-Popcorn(Patlamış Mısır)

-Coton candy(Pamuk Şeker)

-Pamuk Helva

-Haşlanmış Mısırcı

-Osmanlı Macunu

-Osmanlı Şerbeti

-Maraş Dondurma

-Kahveci Güzeli

-Mesir Macunu

-Lokma

-Gözlemeci

-Bademci

-Kestaneci

-Kumpirci

    

   

 

 

                               FOTOĞRAF VE VİDEO HİZMETLERİ

     Firmamız aracılığıyla fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini profesyonel ellerden satın alabilirsiniz.

    Bu değerli gününüzü kare kare, an ve an kayıt alıp daha sonra anılarınızı canlandırmak istemezmisiniz , gelin siz bu değerli doğum günü partisinin tadını çıkartırken firmamızın fotoğrafçıları günü kayıt alsınlar,sizlere anın tadını çıkarmak ve sonradan izlemek kalsın…

 

 

                                    İKRAM VE PASTA HİZMETİ

     Bu güzel gününüzün katılımcıları olan değerli misafirlerinize sunacağınız sıcak,soğuk,aparatif ikramlarınızı , içeceklerinizi ve servis ürünlerinizi firmamız kanalı ile temin edebilir,hiçbir hazırlık yapmadan davetlilerinize sunabilirsiniz.

     Kişi sayısı baz alınarak sipariş edilen doğum günü partisinin olmazsa olması pasta organizasyonu;çocuklarımın en sevdiği çizgi film kahramanlarından oluşabilir.

 

 

Animatör,anımatör,doğum günü palyaço,doğum günü palyaçosu,palyaço nerden bulabilirim,animatör nerden bulabilirim,doğum günü organizasyon,animatör palyaço,sosis balon nerden bulabilirim,yüz boyama palyaçosu,sosis baloncu,sihirbaz nerden bulabilirim,evime sihirbaz çağırmak istiyorum,evimi süsletmek istiyorum,doğum günü süslemesi,düğün fotoğrafçısı,doğum günü fotoğrafçısı,bahçe süsleme,karikatürist çağırmak istiyorum,palyaco,palyaço,palyanco,palyanço,animatör,jonglör bulmak istiyorum,jonglör hizmeti,jonglör organizasyonu,sihirbaz organizasyonu,palyaço organizasyonu,animatör organizasyonu,pinyata organizasyonu,karagöz oyunu,karagöz hacivat gösterisi,karagöz hacivat organizasyonu,palyaço servisi,ateşbaz organizasyonu,ateşbaz etkinliği,palyaço kiralama,palyaço kiralama hizmeti,ateşbaz hizmeti,kukla oyunu,kukla tiyatrosu,çocuk tiyatrosu etkinliği,parti eğlence,doğum günü partisi,pandomim gösterisi,pandomim sanatı,dolu,pinyata,boş pinyata,oda süsleme,mekan süsleme,cafe süsleme,hediye palyaço,fotoğraf ve video servisi,fotoğraf hizmeti,pasta organizasyonu,palyaço kiralama organizasyonu,nostaljik yiyecekler,karnaval yiyecekler organizasyonu,eski sokak satıcıları gibi bir çok hizmette yardımcı oluyoruz...


2022 KAMPANYALARIMIZ

 

DOĞUM GÜNÜ PALYAÇO  SERVİSİ  MİNİMUM  90 DK.

 

 

 

- Palyaço Kiralama - 

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Yüz Boyama Etkinlik

(60 DK) 

     SADECE 750 TL  

    

 

 

Doğum Günü 1. Paket

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Mini Club-Müzik Usb

-Yüz Boyama Etkinlik

-Oyun ve Yarışmalar 

-Kartvizit Madalyon

(90 DK) 

     SADECE 1000 TL  

 

 

Doğum Günü 2. Paket

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Mini Club-Müzik Usb

-Yüz Boyama Etkinlik

-Oyun ve Yarışmalar 

-Kartvizit Madalyon

 -Dolu Pinyata

 (90 DK) 

    SADECE 1350 TL  
PİNYATA HİZMETİ

 

Kız çocuk için pinyata,erkek çocuk için pinyata figürleri burada !!!


İsteğe göre sipariş alınır.


Dolu 350 TL


 

Açılış Organizasyon 1

 - Kapı Kemer Balon Süsleme 10 MT Kadar

-10 Adet Papatya Balon Süsleme

 

 

    SADECE 1300 TL  


 

Açılış Organizasyon 2


 - Kapı Kemer Balon Süsleme 10 MT Kadar

-10 Adet Papatya Balon Süsleme

-1 Palyaço Etkinliği 3 Saat 

 

    SADECE 2500 TL

 

 Sünnet Organizasyon 1


• 2 adet Manuel Confetti

• 2 adet Çıkış İçin Meşale

• 2 adet Volkan Gösterisi Manuel

• 1 Mehter Marşlarının Bulunduğu CD

• 4 Yeniçeri Kostümlü Personel Asker

• 1 Sünnet Tahteravanı  & Taşıma Kolları

• 1 Sünnet Tahtı Osmanlı Koltuğu (Taşınabilir)

 


  SADECE 3000 TL  


 

 

Sünnet Organizasyon 2

 

• 2 adet Manuel Confetti

• 2 adet Çıkış İçin Meşale

• 2 adet Volkan Gösterisi Manuel

• 10 adet Papatya Balon 4’lü

• 10 mt Kadar Kapı Kemer Balon

• 1 Personel Palyaço 3 Saat

• 1 Mehter Marşlarının Bulunduğu CD

• 4 Yeniçeri Kostümlü Personel Asker

• 1 Sünnet Tahteravanı & Taşıma Kolları

• 1 Sünnet Tahtı Osmanlı Koltuğu (Taşınabilir)

 

  SADECE 5000 TL  

Zirve100 Site istatistikleriZirve100 Site ekleücretsiz sayaç 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal


TÜRKİYE